UKS "1" Węgrów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Wydarzenia

trening w piątek

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-03-09 20:18

rocz. 2002/2003 Młodzik- U 13

trener- Paweł Szczepanik -tel. 661430126

trening w piątek (27.03.2015)  o godz. 16:30 na boisku w ZSZ im. Jana Kochanowskiego (zawodówka)  


Aktualności

Pilne - badania lekarskie

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-03-22 21:13

Szanowni Rodzice!

Prosimy o wykonanie badań lekarskich zawodników do  10 kwietnia  2015 roku. Badania dotyczą wszystkich grup młodzieżowych - rocznik 1998/99, 2000/01, 2002/03 i 2004/2005 i 2006.  Badania można wykonać u lekarza medycyny sportowej w Siedlcach  lub innego lekarza, który wyda stosowne zaświadczenie. Adres przychodni gabinet medycyny sportowej: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APASJONATA" pon- piątek w godz.12-14 08-110 Siedlce woj. mazowieckie, ul. Dylewicza 22 , tel: 025-6444461 dr D. Węglewicz tel. 602692601,

Badania jakie należy wykonać : skierowanie do lekarza medycyny sportowej- laryngolog, okulista, morfologia , 

Jednocześnie informuje, że osoby nie posiadające badań, nie zostaną dopuszczone po wskazanym terminie do treningów i udziału w meczach ligowych.


Terminarz Mazowiecka Liga Juniorow Młodszych - wiosna 2015

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-03-04 09:29

Uczniowski Klub Sportowy ,,1” Węgrów uprzejmie informuje, że  mecze piłki nożnej 

o Mistrzostwo  I Ligi Juniorów Młodszych U-17 rocz. 1998 (wiosna 2015) rozegrane

zostaną na stadionie miejskim w Węgrowie ul. Powstańców 1 następujących terminach:

  • 14.03.2015r.  godz. 12.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – AP Sochaczew
  • 21.03.2015r.  godz. 11.30 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – MUKS Unia Warszawa
  • 03.04. 2015r. godz. 12.00 (piątek) -  UKS ,,1” Węgrów – KS Piaseczno
  • 18.04. 2015r. godz. 12.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – KS Ursus Warszawa
  • 23.05. 2015r. godz. 11.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – MLKS Victoria Sulejówek
  • 06.06. 2015r. godz. 12.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – MKS Ciechanów
  • 20.06. 2015r. godz. 11.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – KS Energia Kozienice

 


Turniej rocznika 2002 o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-19 21:12

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików rocz. 2002 o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa   - 22 luty 2015r., hala Sportowa w Węgrowie   ul. Kościuszki 16.

HARMONOGRAM GIER - GRUPA  A -

1. 9.00 (1-6) UKS Dobre - UKS Węgrów 2002            0:4                                                  

2. 9.48 (6-4) UKS Węgrów 2002 -AP Sokołów Podl.    1:0                                                  

5. 9.59 (5-3) UKS Węgrów 2004- Rywal Ruchna            0:2                                                 

6. 10.58 (3-1) Rywal Ruchna-UKS Dobre                       0:0                                               

9. 11.09 (4-5) AP Sokołów Podl. -UKS Węgrów 2004      1:0                                             

10.11.46 (6-5) UKS Węgrów 2002 -UKS Węgrów 2004            5:0                                    

13. 11.57 (1-4) UKS Dobre-AP Sokołów Podl.                           2:2                                     

14. 12.45 (3-6) Rywal Ruchna - UKS Węgrów 2002            1:0                                           

17. 13.07 (5-1) UKS Węgrów 2004 -UKS Dobre                    1:1                                         

18. 13.43 (3-4) Rywal Ruchna- AP Sokołów Podl.               0:0                                           

HARMONOGRAM GIER  - GRUPA  B

3. 9.22 (2-5) UKS Węgrów 2003 - Wicher Sadowne                     0:2

4. 9.35 (3-4) UKS Korytnica- Podlasie Sokołów P.                       1:1

7. 10.21 (5-3) Wicher Sadowne- UKS Korytnica               3:1           

8. 10.34 (1-2) UKS Złota Ostrołęka -UKS Węgrów 2003             1:0

11. 11.20 (3-1) UKS Korytnica - UKS Złota Ostrołęka                1:1

12. 11.33 (4-5) Wicher Sadowne- Podlasie Sokołów P.                  0:2

15. 12.19 (1-4) UKS Złota Ostrołęka - Podlasie Sokołów P.         1:1

16. 12.32 (2-3) UKS Węgrów 2003 - UKS Korytnica                    0:2

19. 13.18(4-2) Podlasie Sokołów P. - UKS Węgrów 2003         2:2   

20. 13.31 (5-1) Wicher Sadowne - UKS Złota Ostrołęka       2:1

Mecze finałowe i o miejsca

21. 13.55 Mecz o miejsce 9-10 UKS Węgrów 2004-  UKS Węgrów 2003    1:0

22. 14.07 Mecz o miejsce 7-8 UKS Dobre- UKS Złota Ostrołęka   1:3   

23. 14.20 Półfinał A1UKS Węgrów 2002-Podlasie Sokołów         2:1       

24. 14.33 Półfinał A2 Rywal Ruchna - Wicher Sadowne  0:1 

25. 14.46 Mecz o miejsce 5-6 Akademia Sokołów P.- UKS Korytnica          1:1 k. 2:1

26. 14.59 Mecz o miejsce 3- 4 Rywal Ruchna - Podlasie Sokołów 0:4

27. 15.12 Finał UKS Węgrów 2002-Wicher Sadowne 1:1 k 2:0 

Kolejność:

1m. UKS Węgrów 2002 (tr. Paweł Szczepanik)

2m.Wicher Sadowne (tr. Maciej Ojdana)

3m.Podlasie Sokołów (tr. Krzysztof Woźniak)

4m.Rywal Ruchna (tr. Stanisław Żołnierzak)

5m.Akademia Sokołów P. (tr. Adam Czerkas)

6m.UKS Korytnica  (tr. Marek Mazurek)

7m.UKS Złota Ostrołęka (tr. Bartłomiej Jezierski)

8m.UKS Dobre (tr. Henryk Giers)

9m.UKS Węgrów 2004 (tr. Piotr Komosa)

10m.UKS Węgrów 2003 (tr. Paweł Szczepanik)

Najlepszy piłkarz: Bartłomiej Skórka - UKS Wagrów

Najlepszy bramkarz: Tomasz Dębski - UKS Korytnica

Najlepszy strzelec: Michał Paluch - Podlasie Sokołów P.


Brąz w Latowiczu

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-08 12:40

Brązowy medal w turnieju  Latowiczu - rocz. 2004!!!

W dniu 07 lutego 2015 odbył się w Latowiczu halowy  turniej rocz. 2004 o Puchar Wójta Gminy Latowicz , w którym nasza drużyna zajęła trzecie miejsce. Podopieczni trenera Piotra Komosa  w meczu o brązowy medal pokonali Promyk Sobolew 3:2 po rzutach karnych (w regulaminowym czasie był remis 0:0). W turnieju zagrali: Mikołaj Skórka, Piotr Serafiński, Jakub Jaczewski, Michał Sakowski, Damian Jarzębski, Filip Kryszkiewicz, Dawid Simonian, Maciej Lipka, Bartek Wikieł, Maciej Ojdana.

Najlepszym bramkarzem  został wybrany Mikołaj Skórka.

Wyniki: UKS - Pogoń Siedlce 0:0, UKS - Mazowsze Miętne 1:0 (br. Dawid Simonian), UKS Błysk Wielgolas II 1:0 (br. Damian Jarzębski), UKS - Viktoria Kałuszyn 2:0 ( 2 br. Damian Jarzębski), UKS - UKS 6 Mińsk Maz. 0:2. Mecz półfinałowy: UKS - Błysk Wielgolas 0:0, dogrywka karne 10:11 Mecz o 3 miejsce UKS - Promyk Sobolew 0:0, dogrywka karne 3:2. Gratulacje.

 


Turniej w Korytnicy r.2002/2003

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-06 19:17

Zwycięstwo w turnieju w Korytnicy rocz. 2002/2003 !!!

7.02.2015 odbył się w Korytnicy turniej rocz. 2002/2003, w którym nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce, pokonując w finale 2:0 pierwszy zespół z Korytnicy. Na turnieju zagrali: Ardej Dawid, Klupś Dawid, Cholewka Hubert, Skórka Bartłomiej, Ksionek Jakub, Rudaś Mateusz, Strzałkowski Jakub, Pikulski Patryk, Skórka Jakub, Deptuła Kacper.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Dawid Klupś.


trening we wtorek

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-02 21:48

rocz.2002/2003- Młodzik- U-13

trener Paweł Szczepanik tel. 661430126

trening 17.02.2015 (wtorek) godz. 17:30 na hali w gimnazjum liwskim

 


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Zegar

Reklama

Kalendarium

28

03-2015

sobota

Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych rocz. 1998 MLKS Victoria Sulejówek - UKS 1 Węgrów - godz. 14:00, wyjazd godz. 12:00 przy Zozie.

29

03-2015

niedziela

30

03-2015

pon.

31

03-2015

wtorek

01

04-2015

środa

02

04-2015

czwartek

03

04-2015

piątek

UKS 1 Węgrów - MKS Piaseczno II - 17:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 225, wczoraj: 195
ogółem: 511 509

statystyki szczegółowe

Buttony