UKS "1" Węgrów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Wydarzenia

Turniej rocznika 2004 o Puchar Burmistrza Miasta Wegrowa -...

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-24 17:09

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików rocz. 2004 o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa   - 15  marzec 2015r. (niedziela) - hala sportowa  w Węgrowie  ul .Kościuszki 16. .   W turnieju  weźmie udział ogółem  12 zaproszonych drużyn: UKS ,,1" Węgrów (2 zespoły), Huragan Wołomin(2 zespoły), Academy Futboll Sokołów P.,  UKS Dobre, Podlasie Sokołów P., Miedzanka Miedzna, Korona Jadów, Akademia Piłkarska Kosów Lacki (2 zespoły), Zorza Sterdyń.

Dane kontaktowe:  Krzysztof  Komosa  tel. 604854682


Aktualności

Terminarz Mazowiecka Liga Juniorow Młodszych - wiosna 2015

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-03-04 09:29

Uczniowski Klub Sportowy ,,1” Węgrów uprzejmie informuje, że  mecze piłki nożnej 

o Mistrzostwo  I Ligi Juniorów Młodszych U-17 rocz. 1998 (wiosna 2015) rozegrane

zostaną na stadionie miejskim w Węgrowie ul. Powstańców 1 następujących terminach:

  • 14.03.2015r.  godz. 12.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – AP Sochaczew
  • 21.03.2015r.  godz. 11.30 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – MUKS Unia Warszawa
  • 03.04. 2015r. godz. 12.00 (piątek) -  UKS ,,1” Węgrów – KS Piaseczno
  • 18.04. 2015r. godz. 12.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – KS Ursus Warszawa
  • 23.05. 2015r. godz. 11.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – MLKS Victoria Sulejówek
  • 06.06. 2015r. godz. 12.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – MKS Ciechanów
  • 20.06. 2015r. godz. 11.00 (sobota) - UKS ,,1” Węgrów – KS Energia Kozienice

 


Turniej rocznika 2002 o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-19 21:12

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików rocz. 2002 o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa   - 22 luty 2015r., hala Sportowa w Węgrowie   ul. Kościuszki 16.

HARMONOGRAM GIER - GRUPA  A -

1. 9.00 (1-6) UKS Dobre - UKS Węgrów 2002            0:4                                                  

2. 9.48 (6-4) UKS Węgrów 2002 -AP Sokołów Podl.    1:0                                                  

5. 9.59 (5-3) UKS Węgrów 2004- Rywal Ruchna            0:2                                                 

6. 10.58 (3-1) Rywal Ruchna-UKS Dobre                       0:0                                               

9. 11.09 (4-5) AP Sokołów Podl. -UKS Węgrów 2004      1:0                                             

10.11.46 (6-5) UKS Węgrów 2002 -UKS Węgrów 2004            5:0                                    

13. 11.57 (1-4) UKS Dobre-AP Sokołów Podl.                           2:2                                     

14. 12.45 (3-6) Rywal Ruchna - UKS Węgrów 2002            1:0                                           

17. 13.07 (5-1) UKS Węgrów 2004 -UKS Dobre                    1:1                                         

18. 13.43 (3-4) Rywal Ruchna- AP Sokołów Podl.               0:0                                           

HARMONOGRAM GIER  - GRUPA  B

3. 9.22 (2-5) UKS Węgrów 2003 - Wicher Sadowne                     0:2

4. 9.35 (3-4) UKS Korytnica- Podlasie Sokołów P.                       1:1

7. 10.21 (5-3) Wicher Sadowne- UKS Korytnica               3:1           

8. 10.34 (1-2) UKS Złota Ostrołęka -UKS Węgrów 2003             1:0

11. 11.20 (3-1) UKS Korytnica - UKS Złota Ostrołęka                1:1

12. 11.33 (4-5) Wicher Sadowne- Podlasie Sokołów P.                  0:2

15. 12.19 (1-4) UKS Złota Ostrołęka - Podlasie Sokołów P.         1:1

16. 12.32 (2-3) UKS Węgrów 2003 - UKS Korytnica                    0:2

19. 13.18(4-2) Podlasie Sokołów P. - UKS Węgrów 2003         2:2   

20. 13.31 (5-1) Wicher Sadowne - UKS Złota Ostrołęka       2:1

Mecze finałowe i o miejsca

21. 13.55 Mecz o miejsce 9-10 UKS Węgrów 2004-  UKS Węgrów 2003    1:0

22. 14.07 Mecz o miejsce 7-8 UKS Dobre- UKS Złota Ostrołęka   1:3   

23. 14.20 Półfinał A1UKS Węgrów 2002-Podlasie Sokołów         2:1       

24. 14.33 Półfinał A2 Rywal Ruchna - Wicher Sadowne  0:1 

25. 14.46 Mecz o miejsce 5-6 Akademia Sokołów P.- UKS Korytnica          1:1 k. 2:1

26. 14.59 Mecz o miejsce 3- 4 Rywal Ruchna - Podlasie Sokołów 0:4

27. 15.12 Finał UKS Węgrów 2002-Wicher Sadowne 1:1 k 2:0 

Kolejność:

1m. UKS Węgrów 2002 (tr. Paweł Szczepanik)

2m.Wicher Sadowne (tr. Maciej Ojdana)

3m.Podlasie Sokołów (tr. Krzysztof Woźniak)

4m.Rywal Ruchna (tr. Stanisław Żołnierzak)

5m.Akademia Sokołów P. (tr. Adam Czerkas)

6m.UKS Korytnica  (tr. Marek Mazurek)

7m.UKS Złota Ostrołęka (tr. Bartłomiej Jezierski)

8m.UKS Dobre (tr. Henryk Giers)

9m.UKS Węgrów 2004 (tr. Piotr Komosa)

10m.UKS Węgrów 2003 (tr. Paweł Szczepanik)

Najlepszy piłkarz: Bartłomiej Skórka - UKS Wagrów

Najlepszy bramkarz: Tomasz Dębski - UKS Korytnica

Najlepszy strzelec: Michał Paluch - Podlasie Sokołów P.


Brąz w Latowiczu

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-08 12:40

Brązowy medal w turnieju  Latowiczu - rocz. 2004!!!

W dniu 07 lutego 2015 odbył się w Latowiczu halowy  turniej rocz. 2004 o Puchar Wójta Gminy Latowicz , w którym nasza drużyna zajęła trzecie miejsce. Podopieczni trenera Piotra Komosa  w meczu o brązowy medal pokonali Promyk Sobolew 3:2 po rzutach karnych (w regulaminowym czasie był remis 0:0). W turnieju zagrali: Mikołaj Skórka, Piotr Serafiński, Jakub Jaczewski, Michał Sakowski, Damian Jarzębski, Filip Kryszkiewicz, Dawid Simonian, Maciej Lipka, Bartek Wikieł, Maciej Ojdana.

Najlepszym bramkarzem  został wybrany Mikołaj Skórka.

Wyniki: UKS - Pogoń Siedlce 0:0, UKS - Mazowsze Miętne 1:0 (br. Dawid Simonian), UKS Błysk Wielgolas II 1:0 (br. Damian Jarzębski), UKS - Viktoria Kałuszyn 2:0 ( 2 br. Damian Jarzębski), UKS - UKS 6 Mińsk Maz. 0:2. Mecz półfinałowy: UKS - Błysk Wielgolas 0:0, dogrywka karne 10:11 Mecz o 3 miejsce UKS - Promyk Sobolew 0:0, dogrywka karne 3:2. Gratulacje.

 


Turniej w Korytnicy r.2002/2003

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-06 19:17

Zwycięstwo w turnieju w Korytnicy rocz. 2002/2003 !!!

7.02.2015 odbył się w Korytnicy turniej rocz. 2002/2003, w którym nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce, pokonując w finale 2:0 pierwszy zespół z Korytnicy. Na turnieju zagrali: Ardej Dawid, Klupś Dawid, Cholewka Hubert, Skórka Bartłomiej, Ksionek Jakub, Rudaś Mateusz, Strzałkowski Jakub, Pikulski Patryk, Skórka Jakub, Deptuła Kacper.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Dawid Klupś.


Turnieje i sparingi

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-05 19:39

Turnieje i sparingi z udziałem naszych zespołów:

Turniej Halowy Piłki Nożnej w dniu 07 luty 2015r. -  rocznik 2004  w Latowiczu (organizator Błysk Wielgolas).

Turniej Halowy Piłki Nożnej w dniu 07 luty 2015r. -  rocznik 2002  w Korytnicy (organizator UKS Korytnica).

Sparing rocznika 1998 w dniu 08 lutego 2015 roku z Pogonią Siedlce rocz. 1998.

Sparing rocznika 1998 w dniu 14 lutego2015 roku  z Pogonią Siedlce rocz. 1999.

Turniej Halowy Piłki Nożnej w dniu 14  luty 2015r.-  rocznik 2000  w  Mrozach (organizator Błysk Wielgolas).

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa rocznik 2002 - 22 luty 2015 roku (organizator UKS ,,1" Węgrów).

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa rocznik 2004 - 14 marzec 2015 roku (organizator UKS ,,1" Węgrów).

 


trening we wtorek

  • autor: uksprezeswegrow, 2015-02-02 21:48

rocz.2002/2003- Młodzik- U-13

trener Paweł Szczepanik tel. 661430126

trening 17.02.2015 (wtorek) godz. 17:30 na hali w gimnazjum liwskim

 


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Zegar

Reklama

Kalendarium

05

03-2015

czwartek

06

03-2015

piątek

07

03-2015

sobota

08

03-2015

niedziela

09

03-2015

pon.

10

03-2015

wtorek

11

03-2015

środa

Najnowsza galeria

Rocznik 2004
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 61, wczoraj: 200
ogółem: 505 207

statystyki szczegółowe

Buttony